RN731JTTD1132A25
MFR.Part #
RN731JTTD1132A25
JLCPCB Part #
C4190119
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS