RN731JTTD1010F10
MFR.Part #
RN731JTTD1010F10
JLCPCB Part #
C6982354
Description
-55℃~+155℃ 101Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS