RN731ETTP94R2F25
MFR.Part #
RN731ETTP94R2F25
JLCPCB Part #
C3938636
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 94.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS