RN731ETTP9202F50
MFR.Part #
RN731ETTP9202F50
JLCPCB Part #
C4058820
Description
-55℃~+155℃ 63mW 92kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS