RN731ETTP8870B50
MFR.Part #
RN731ETTP8870B50
JLCPCB Part #
C4141246
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS