RN731ETTP8762C50
MFR.Part #
RN731ETTP8762C50
JLCPCB Part #
C4162526
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS