RN731ETTP7961C50
MFR.Part #
RN731ETTP7961C50
JLCPCB Part #
C4067825
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS