RN731ETTP7872C25
MFR.Part #
RN731ETTP7872C25
JLCPCB Part #
C4059259
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS