RN731ETTP7591D50
MFR.Part #
RN731ETTP7591D50
JLCPCB Part #
C3986348
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.59kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS