RN731ETTP7412C25
MFR.Part #
RN731ETTP7412C25
JLCPCB Part #
C4046650
Description
-55℃~+155℃ 63mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS