RN731ETTP7320C25
MFR.Part #
RN731ETTP7320C25
JLCPCB Part #
C4199475
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS