RN731ETTP70R6D50
MFR.Part #
RN731ETTP70R6D50
JLCPCB Part #
C4303770
Description
-55℃~+155℃ 63mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS