RN731ETTP6650C25
MFR.Part #
RN731ETTP6650C25
JLCPCB Part #
C4068153
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS