RN731ETTP6650B25
MFR.Part #
RN731ETTP6650B25
JLCPCB Part #
C4252158
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS