RN731ETTP65R7D50
MFR.Part #
RN731ETTP65R7D50
JLCPCB Part #
C4202668
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 65.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS