RN731ETTP6342B25
MFR.Part #
RN731ETTP6342B25
JLCPCB Part #
C3980117
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS