RN731ETTP6260D25
MFR.Part #
RN731ETTP6260D25
JLCPCB Part #
C4199597
Description
-55℃~+155℃ 626Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS