RN731ETTP54R2D50
MFR.Part #
RN731ETTP54R2D50
JLCPCB Part #
C3949428
Description
-55℃~+155℃ 54.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS