RN731ETTP5420B25
MFR.Part #
RN731ETTP5420B25
JLCPCB Part #
C4099990
Description
-55℃~+155℃ 542Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS