RN731ETTP5361C25
MFR.Part #
RN731ETTP5361C25
JLCPCB Part #
C4237457
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS