RN731ETTP5171F50
MFR.Part #
RN731ETTP5171F50
JLCPCB Part #
C4174007
Description
-55℃~+155℃ 5.17kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS