RN731ETTP4421D25
MFR.Part #
RN731ETTP4421D25
JLCPCB Part #
C4032891
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS