RN731ETTP3902B50
MFR.Part #
RN731ETTP3902B50
JLCPCB Part #
C3916134
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS