RN731ETTP3741F50
MFR.Part #
RN731ETTP3741F50
JLCPCB Part #
C4245315
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS