RN731ETTP3571D50
MFR.Part #
RN731ETTP3571D50
JLCPCB Part #
C4168923
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS