RN731ETTP3520C25
MFR.Part #
RN731ETTP3520C25
JLCPCB Part #
C4346678
Description
-55℃~+155℃ 352Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS