RN731ETTP3400F25
MFR.Part #
RN731ETTP3400F25
JLCPCB Part #
C3988097
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS