RN731ETTP3051F25
MFR.Part #
RN731ETTP3051F25
JLCPCB Part #
C3933231
Description
-55℃~+155℃ 3.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS