RN731ETTP2981D50
MFR.Part #
RN731ETTP2981D50
JLCPCB Part #
C3985758
Description
-55℃~+155℃ 2.98kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS