RN731ETTP2772D25
MFR.Part #
RN731ETTP2772D25
JLCPCB Part #
C4124932
Description
-55℃~+155℃ 27.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS