RN731ETTP2581F25
MFR.Part #
RN731ETTP2581F25
JLCPCB Part #
C3915625
Description
-55℃~+155℃ 2.58kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS