RN731ETTP2342B50
MFR.Part #
RN731ETTP2342B50
JLCPCB Part #
C3920434
Description
-55℃~+155℃ 23.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS