RN731ETTP2212B50
MFR.Part #
RN731ETTP2212B50
JLCPCB Part #
C4249368
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS