RN731ETTP1822F25
MFR.Part #
RN731ETTP1822F25
JLCPCB Part #
C3937143
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS