RN731ETTP1782F25
MFR.Part #
RN731ETTP1782F25
JLCPCB Part #
C4055448
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS