RN731ETTP1522D25
MFR.Part #
RN731ETTP1522D25
JLCPCB Part #
C4127951
Description
-55℃~+155℃ 15.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS