RN731ETTP1470F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP1470F50
JLCPCB Part #
C4017416
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS