RN731ETTP1470D25
MFR.Part #
RN731ETTP1470D25
JLCPCB Part #
C4318352
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS