RN731ETTP1261F50
MFR.Part #
RN731ETTP1261F50
JLCPCB Part #
C4058083
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS