RN731ETTP1212C25
MFR.Part #
RN731ETTP1212C25
JLCPCB Part #
C4268692
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS