RN731ETTP1200B25
MFR.Part #
RN731ETTP1200B25
JLCPCB Part #
C186304
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS