RK73HW3ATTE2700F
MFR.Part #
RK73HW3ATTE2700F
JLCPCB Part #
C525557
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS