RK73H3ATTE9763F
MFR.Part #
RK73H3ATTE9763F
JLCPCB Part #
C2581798
Description
-55℃~+155℃ 1W 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS