RK73H3ATTE88R7F
MFR.Part #
RK73H3ATTE88R7F
JLCPCB Part #
C2581316
Description
-55℃~+155℃ 1W 88.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS