RK73H3ATTE7501D
MFR.Part #
RK73H3ATTE7501D
JLCPCB Part #
C2583550
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS