RK73H3ATTE69R8D
MFR.Part #
RK73H3ATTE69R8D
JLCPCB Part #
C2583315
Description
-55℃~+155℃ 1W 69.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS