RK73H3ATTE6204F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE6204F
JLCPCB Part #
C7050924
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS