RK73H3ATTE3602D
MFR.Part #
RK73H3ATTE3602D
JLCPCB Part #
C2583439
Description
-55℃~+155℃ 1W 36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS