RK73H3ATTE33R0D
MFR.Part #
RK73H3ATTE33R0D
JLCPCB Part #
C2582952
Description
-55℃~+155℃ 1W 33Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS