RK73H3ATTE2704F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2704F
JLCPCB Part #
C2582045
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS